Dezynsekcja-Deratyzacja-Haccp. Zakład specjalistyczny DDD - Wojciech Goławski

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1984 jako jedna z pierwszych firm w branży usług deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji w Polsce. Wówczas zyskaliśmy wielu stałych Klientów z Mazowsza, m.in. Mszczonowa, Pruszkowa, Sochaczewa czy Grodziska Mazowieckiego, mimo tego, iż brak zielonego światła dla prywatnych przedsiębiorstw i ograniczony dostęp do nowoczesnych preparatów sprawiały, że początki nie były łatwe.

Dzięki wytrwałości, solidności i zaufaniu naszych Partnerów w ciągu kilkudziesięciu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, w tym trwałą pozycję na rynku, którą staramy się nadal wzmacniać. Jak tego dokonujemy? Poprzez stałe dostosowywanie naszych usług do aktualnych wymagań prawnych i rosnących oczekiwań Klientów.

Celem działania Zakładu Specjalistycznego DDD Wojciech Goławski jest zapewnienie kompleksowej ochrony oraz zabezpieczania przed szkodnikami (np. przed komarami) - zarówno obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych, jednostkach handlowych, jak i w budynkach, a także mieszkaniach prywatnych.

W dążeniu do osiągnięcia jak największej skuteczności usług, przed przystąpieniem do właściwych czynności staramy się dokładnie poznać problem każdego Klienta. Wszystko po to, aby znaleźć optymalne rozwiązanie na miarę jego potrzeb i możliwości finansowych.

W trosce o stałą poprawę jakości oferowanych prac oraz zwiększenie zadowolenia wynikającego z efektywnej współpracy dbamy o pogłębianie wiedzy naszych specjalistów, a także ich umiejętności w zakresie nowych metod i środków zwalczania szkodników. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się likwidacji gniazd os, gniazd szerszeni, zwalczania prusaków czy odszczurzania. Realizujemy je m.in. na terenie Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa czy Warszawy.Firma jest członkiem Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji i Deratyzacji

Zakład Specjalistyczny DDD Wojciech Goławski ul. Bursztynowa 15, 05-807 Komorów k/Warszawy

Tel/Fax: (22) 759-11-07 Tel.kom: +48 602-33-22-39, E-mail: ddd@ddd-golawski.pl

Projektowanie stron www